Geplaatst op: 9 feb 2024
Door: Historische Vereniging Staphorst

De volgende fotokijkavond is op donderdag 15 februari 2024.

U bent welkom in het Koetshuus, Gemeenteweg 83-a tussen 20.00 en 22.00 uur.
Vooraf aanmelden is niet nodig.

Op deze avond kunt u, alleen of samen met anderen, onder het genot van een kop koffie, naar hartenlust bladeren en snuffelen in de tientallen mappen en bakken met foto’s. Deze avonden houden we naast onze dia-avonden. Op de dia-avonden worden u de plaatjes voorgeschoteld, op de fotokijkavond kunt u zelf in de fotoverzameling gaan zoeken.

Op deze avonden kunt u ook onze uitgebreide verzameling krantenknipsels van de Meppeler Courant en de Stentor en een groot aantal jaargangen van de RIJSgids en De Staphorster bekijken.

 

Log in of registeer u om te reageren.