Geplaatst op: 11 dec 2023
Door: Historische Vereniging Staphorst

DE ZAAL IS VOL.

AANMELDEN NIET MEER MOGELIJK.

Een uitdrukking die de oudere generatie waarschijnlijk wel kent.
Het werd gezegd als een zoon of dochter ging trouwen. Waarom dan die uitdrukking?
Dat hopen wij uit te leggen op maandagavond 29 januari 2024. Dan vertonen wij de documentaire met de titel ‘Wi’j kriegt de braandewien in ‘uus’. In die documentaire laten we de gebruiken rond ondertrouw en trouwen zien, zoals die gehanteerd werden tot in de jaren vijftig van de vorige eeuw.

De avond begint om 20.00 uur. De zaal is open vanaf 19.30 uur.

Gezien de verwachte belangstelling moet u zich wel vooraf aanmelden door onderstaand formulier in te vullen en te verzenden of telefonisch bij Henk de Weerd, 0522-463466. Meld u op tijd aan, want vol = vol!

Uw reservering is pas definitief als u van ons een bevestigingsmail ontvangen heeft.

Log in of registeer u om te reageren.