Geplaatst op: 1 nov 2023
Door: Historische Vereniging Staphorst

Op bovenstaande foto ziet u een deel van onze mappen met foto’s. U mag in alle mappen bladeren op de fotokijkavonden.
Die houden we dit seizoen op dinsdag 7 november 2023, donderdag 7 december 2023, dinsdag 16 januari 2024 en donderdag 15 februari 2024. U bent welkom in het Koetshuus, Gemeenteweg 83-a tussen 20.00 en 22.00 uur.
Vooraf aanmelden is niet nodig.

Op deze avonden kunt u, alleen of samen met anderen, onder het genot van een kop koffie, naar hartenlust bladeren en snuffelen in de tientallen mappen en bakken met foto’s. Deze avonden houden we naast onze dia-avonden. Op de dia-avonden worden u de plaatjes voorgeschoteld, op de fotokijkavond kunt u zelf in de fotoverzameling gaan zoeken.

Op deze avonden kunt u ook onze uitgebreide verzameling krantenknipsels van de Meppeler Courant en de Stentor en een groot aantal jaargangen van de RIJSgids en De Staphorster bekijken.

 

P.S.
De dia-avonden houden wij op 13 en 27 november. Daarvoor moet u zich wel vooraf aanmelden.
Klik hiervoor op deze link.

 

Log in of registeer u om te reageren.