Geplaatst op: 5 mrt 2020
Door: Historische Vereniging Staphorst

Deze vergadering is afgelast.

Op maandagavond 23 maart a.s. houdt de Historische Vereniging weer haar jaarlijkse ledenvergadering. De vergadering begint om 19.30 uur en wordt gehouden in haar eigen verenigingsgebouw “Het Koetshuus”.  Voor de pauze zullen  de vaste onderwerpen zoals o.a. de  jaarverslagen van de secretaris en penningmeester en de bestuursverkiezing worden behandeld. De volledige agenda staat in het mededelingenblad dat binnenkort verzonden wordt.  De agenda staat ook in de agenda op deze website. Na de pauze, omstreeks 20.15 uur,  zal er  een dia serie worden vertoond  over de Tweede Wereldoorlog en de bevrijding van Staphorst/Rouveen. Uit het archief van wijlen Jan de Wolde en uit eigen archief is een bezienswaardige diaserie samengesteld.  Voor niet leden is er de mogelijkheid om, voor zover er nog plaats is, na de pauze aan te schuiven. U bent van harte welkom.

Log in of registeer u om te reageren.